fieten

Teenused

mööblikoopiate valmistamine

Mööbli restaureerimine

Taastame eseme algse välimuse ja otstarbe, kasutades autentseid töövõtteid ja viimistlustehnikaid. Restaureerimine ei ole mingi "raketiteadus" vaid kannatlik ja sihikindel töö, mis pakub palju emotsionaalset rahuldust tegijale. Usume, et pärast töö valmimist ka tellijale!
uue mööbli valmistamine

Uue mööbli valmistamine

Mööbli tootmine on restaureerimise kõrval meie teine põhitegevus. Oleme ju aastate jooksul lahti võtnud ja kokku pannud, parandanud ja uusi detaile valmistanud lugematule hulgale mööblitükkidele. Tänu kogemustele on meil nüüd võimalik pakkuda hulgaliselt nutikaid lahendusi, mis koos moodsate töövõtetega lubavad meil valmistada ka keerulisi tisleritooteid.
uste akende restaureerimine

Uste-akende restaureerimine

Oleme spetsialiseerunud põhiliselt ajalooliste hoonete avatäidete restaureerimisele ja valmistamisele. Meil on olemas ka nende tööde tegemiseks vajalik Muinsuskaitseameti tegevusluba.
uste akende valmistamine

Uste-akende valmistamine

Valmistame kaasaegsed uksed ja aknad nii, et ei muutu ukse- või aknaava ajalooline välisilme. Meil on olemas ka nende tööde tegemiseks vajalik Muinsuskaitseameti tegevusluba.
interjööri kosmeetika

Interjööri kosmeetika

Interjööri detailide või mööbli kosmeetiline värskendamine tähendab valest kasutamisest tekkinud defektide, igasuguste kriimustuste ja plekikeste eemaldamist või peitmist. See on meie uus teenus, mida pakume eeskätt neil juhtudel, kui tervet eset pole võimalik või mõttekas meie töökotta toimetada.
mööblikoopiate valmistamine

Mööblikoopiad

Kui komplektist on kaduma läinud mõni mööbliese või pole seda kunagi olnudki, siis ei pea Te sellega leppima, vaid võite puuduva osa tellida kas foto järgi või olemasoleva eseme eeskujul.

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow